Firmamız alternatif ürünler içersinde KOMPOZİT hizmetde vermektedir.

Kompozit Nedir :

Kompozit Hamurları, genel olarak doymamış polyester, cam, elyaf ve mineral dolgu malzemelerinden hazırlanmış, hazır kalıplama birleşimleridir, hamurlar yuksek basınç ve ısı altında preslenerek thermoset malzemeler oluşturmaktadır.

FİYAT / PERFORMANS

Kompozit ürünlerimiz sahip olduğu üstün performansı ile kullanım alanları içerisinde (Mesken, işyeri, fabrika ,vb.)başarılı ve güvenli sonuçlar vermektedir.Ayrıca ürünlerimiz uygun ve hesaplı bir bütçeyle müşterilerimize sunmaktayız. Uzun yıllar kullanılma olanağı veren kompozit ürünlerimiz ,bu özelliği ile alıcılara tasarruf imkanı sunmaktadır.

MUKAVEMET / ( DAYANIKLILIK )

Kompozit'in bir diğer özelliği, ‘' üstün kimyasal direnç'' gösteriyor olmasıdır.Bu özelliği ile güvenli bir kullanım alanı yaratılması planlanmıştır. Kompozit hamurdan üretilen ürünlerimiz yüksek mukavemet değerleri sağlayan malzemeler arasında en etkin olanlardan birisidir. Çekme ,eğilme, darbe, ve basınç dayanımı gibi mekanik değerlerin sağlanmasına yönelik tasarlanıp , uygun mukavemet değerleri sağlanabilmektedir.

HAFİFLİK

Kompozit ürünlerimiz kompozit hamur kullanılarak üretilmektedir.Bu sebeple muadillerine göre hafiflik ve kolay kullanım özelliği sunmaktadır.

RENK SEÇENEĞİ

Kompozit ürünlerimizde ,kullanılan ortama uygun renk şeçeneği mevcuttur

EMNİYET

Elektrik ve su yalıtımı sağlanmış kompozit ürünlerimiz her türlü hava ve iklim koşullarında rahatlıkla görev yapabilecek performansa ve emniyete sahiptir.

KOROZYON DRENCİ

Kompozit ürünlerimiz paslanmaz ve korozyona uğramazlar.çeşitli kimyasal ve ısıl ortamlara dayanım sağlamak amacı ile geliştirilmişlerdir.

MONTAJ KOLAYLIĞI

Kompozit ürünlerimiz hafif olduğundan makine kullanımına gerek kalmadan montaj yapılabilir.

 

   
   
 
KOMPOZİT RÖGAR KAPAKLARI
KOMPOZİT MAZGAL
KOMPOZİT KALDIRIM TİPİ MAZGAL
KOMPOZİT DOĞAL GAZ KUTULARI
KOMPOZİT OTURMA GURUPLARI
   
DOĞAL GAZ VANASI MENHOLÜ
MUHTELİF ELEKTRİK PANOLARI
AYDINLATMA ARMATÜRLERİ
KOMPOZİT KİLİTLİ PARKE